.

.

Астрономски Подароци Оркестарот Декоративни Антички Гроздобер Телескопот Телескоп Кожа Леќа Капа Колекционерски Заврши Кралски Брод Морнар Морски Инструмент (П?

Астрономски Подароци Оркестарот Декоративни Антички Гроздобер Телескопот Телескоп Кожа Леќа Капа Колекционерски

DEN 743.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : 18 инчи целосна продолжен, 7 инчи повече, Портокалова кожа покрие Материјал кој се користи : Кастинг месинг Готови да се на Возраст од месинг заврши Употреба : чамци, пешачење патувања, птицата гледа и kinki.Дувачкиот направи одлична наутички морнарица телескоп опфатени со портокалова боја на кожа и елегантен антички заврши со леќа капа Ставка.Големина : 18 инчи целосна продолжен, 7 инчи повече, Портокалова кожа покрие Материјал кој се користи : Кастинг месинг Готови да се на Возраст од месинг заврши Употреба : чамци, пешачење патувања, птицата гледа и kinki.Дувачкиот направи одлична наутички морнарица телескоп опфатени со портокалова боја на кожа и елегантен антички заврши со леќа капа Ставка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата