.

.

Брат Печатач LC79Y Супер Висок Принос (XXL) Жолта Кертриџ Мастило - Мало Пакување

Брат Печатач LC79Y Супер Висок Принос (XXL) Жолта Кертриџ Мастило - Мало Пакување

DEN 515.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Жолта Мастило Кертриџ.Супер Висок Принос.Прибл. 1200 страница принос (во согласност со ISO/IEC 24711).ОЕМ Вистински Брат Мастило.Компатибилни Уреди : Брат Mfc-J5910 Dw, Mfc-J6510 Dw, Mfc-J6710 Dw, Mfc-J6910 Dw.Макс Printspeed Боја : 15. Скенер Тип : Бизнис Картичка.Боја : Жолта.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата