.

.

BeautySoul Мини Нано Лицето Steamer, Корисна Нано Sprayer со Нафта Кожата Влажна Тестер, Батерија Преносни 40ml Студената Магла Влага 30 Мин Спа Овлажнител Atomization за Нега на Кожата

BeautySoul Мини Нано Лицето Steamer, Корисна Нано Sprayer со Нафта Кожата Влажна Тестер, Батерија Преносни 40ml

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

♡Придавам влогови и Освежување на Вашата Кожа-Кул нано магла sprayer ќе се смири и смирува кожата веднаш по изгореници или лицето маска,употребата на нано магла sprayer дека ќе снабдувањето со кислород за да се направи кожата се опорави брзо.луѓето со вода и масло нерамнотежа на кожата.7 V Излезен Напон : 5 V за Полнење Напон : 5 V Резервоарот за Вода Капацитет : 40 ML Моќ : 2 W. ♡Погоден за сите видови на Кожа-Погодна за луѓе кои секогаш се соочуваат со компјутер или престој во климатизација соба, под изложување на сонце,да останат до доцна со сува кожа, секогаш користете шминка со оштетена кожа,вода и масло нерамнотежа на кожата.Нано спреј полначот режим : Plug на полнење преку USB кабел на дното на sprayer,на другата страна се поврзете на компјутер преку USB интерфејс или мобилен телефон со полначот интерфејс,2 часа заврши полнењето 2.Овој мал нано господин е совршен за чување на вашето лице хидрирани и здрави.0 потоа користете две метални сонди на задната страна на sprayer допир на кожата во исто време,на екранот ќе се покаже на влага на кожата и маснотии содржини,смешко лицето покажува добар баланс на влага и масло,додека плаче лицето покажува недостаток на влага и треба да го надополнува хидратација Спецификација на Производот : Оперативен Напон : 3. ♡Кожата Влага Масло Тестер-се Користи со две метални сонди на задната страна на sprayer допир на кожата,на екранот ќе се покаже на влага на кожата и на кожата,масло, смешко лицето покажува добар баланс на влага и масло,додека плаче лицето покажува недостаток на влага и треба да го надополнува хидратација.магаре вода : Unscrew капа и додадете минерална вода резервоарот потоа се стегне капа.Погоден за сите видови на кожа : 1.Во спротивно, тоа ќе генерира капка вода наместо на нано магла.Кожата Влага Тестирање : вклучување на прекинувачот ,почетна состојба на LCD екранот е 0. ♡Затегнување на Кожата Порите : Нано магла спреј ќе се смири со глад кожата по изгореници или по примена на лицето маска или фацијална масажа,употребата на нано магла sprayer дека ќе снабдувањето со кислород за да се направи кожата се опорави брзо ♡Акни Терапија : Нано магла sprayer исто така, може да се користи за лекување на акни и го ревитализира назад на кожата во нормала со ултра парична казна честички што е произведена. ♡40 ML Голем Капацитет-40ml Резервоарот за Вода може да траат и по 30 минути по пополнување,со Користење на минерална вода е најдобар, нема да џем на нано господин.луѓето често да останат до доцна со сува кожа.луѓето кои секогаш користете шминка со оштетена кожа.Сино светло работи,црвено светло е во полнењето,и зелено светло е целосно полнење.луѓето кои секогаш се соочуваат со компјутер или престој во климатизација соба.луѓето кои често се под изложување на сонце.Прекинувач : Лизгајте надолу за да го отворите ,движете се нагоре за да го исклучите. ♡Компактен и Пренослив -USB Полнењето, Едноставен за користење, Џеб големина,лесен за носење, па може да се стави во вашата чанта, навлажнувачки кожата во секое време секаде, како што се канцеларија,летови, отворено, соблекувалната и така натаму.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата