.

.

17 Пакет Косата со Ластичиња, Не Браздата Спирала Коса Врски венчиња Мулти Боја Водоотпорен Телефон Кабелот Коса Scrunchies Коса Калеми Додатоци за Жени, Девојки

17 Пакет Косата со Ластичиња, Не Браздата Спирала Коса Врски венчиња Мулти Боја Водоотпорен Телефон Кабелот Коса

DEN 335.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Високо Квалитетен Материјал : Оваа косата со ластичиња за жените, направени од водоотпорен кожата-friendly TPU, која е мека, трајни и флексибилни.Спиралата коса врски не само фиксен косата цврсто исто така, не е повреден за вашата коса.Погоден за Секоја Прилика : Со венчиња се многу меки, еластичен и издржливи.Совршен за работа, работат надвор, јога, игра, продавница, патни и дневни носи, комплимент повеќето типови коса.Muti-Боја : Нашата коса scrunchies исклучително мека & толку многу бои да се избере.Можете да изберете различни бои во зависност од вашите облекување, секојдневно расположение, дневни активности за да се создаде вашата коса во свој стил.Најдобар Подарок : Водоотпорен телефон кабелот коса врски не се повлече за коса надвор и може да се одржи конска опашка до целиот ден.Тоа е голем идеал како Божиќ, роденден, Денот на Вљубените и други празник подароци за вашите пријатели и семејства.Губење на калеми за девојки не snagging и лесно да се отстрани.Може да се одржи коса исклучително добро и во текот на целиот ден.Овие не се стави браздата во косата и да се спречи опаѓањето на влечење со отстранување и прилагодувањето, така одржување на вашата коса здрав.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата