.

.

Harilla Пластични Отстранување На Влакна Шанса Да Се Држи Апликатори

Harilla Пластични Отстранување На Влакна Шанса Да Се Држи Апликатори

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : Прибл. 1.5 x 9 cm / 0.59 x 3.54 инч.Изработен од пластика, не е лесно да ' рѓа или еродираат, со мазна површина, ќе не боли вашата кожа, удобно за вас да ги користите.Погоден за отстранување на влакна на многу места на вашето тело, може да се примени за да се применат восок за мали области, како што се веѓите, бикини области и други помали или подетални области.Може да се применат за да се отстранат непријатно области на косата, или веѓа; Соодветна големина во посебна форма, го направи тоа практично да се користи.Мала големина добро се вклопува на вашиот нос, веѓи, усни итн., може да ги исполни вашите различни потреби.Опис : - Погоден за отстранување на влакна на многу места на вашето тело, може да се примени за да се применат восок за мали области, како што се веѓите, бикини области и други помали или подетални области. - Мала големина добро се вклопува на вашиот нос, веѓи, усни итн., може да ги исполни вашите различни потреби - Можат да се применат за да се отстранат непријатно области на косата, или веѓа; Соодветна големина во посебна форма, го направи тоа практично да се користи - Направени од пластика, не е лесно да ' рѓа или еродираат, со мазна површина, ќе не боли вашата кожа, удобно за вас да ги користите. Големина На : Прибл. 1.5 x 9 cm / 0.59 x 3.54 инчен - Материјал : Plastic Specification : - 1. Тркалезна глава може да се користи со отстранување на влакна восок да се отстрани носот коса и носот нечистотија. - 2. Рамна глава е погоден за мал област за апликација на лицето, како што се : под веѓи, нос, уста и усни. - 3. Почекајте околу 30 секунди, додека восок телото станува тешко.По ладење, притиснете надолу на двете страни на носот и се повлече од носот коса се држи во еден здив.Обидете се да не двоумете се да се повлече од брзо. - 4. Ова ќе го отстрани носот коса.Пакетот Вклучува : 40 Парчиња Шанса Апликатори Sticks Note : 1.Ве молиме овозможи 1~3 cm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме да се разбере, ви благодарам.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата