.

.

NiHome Мулти-Цел Пластични Ѕид Тенџере Капакот на Држачот за Хартија Пешкир Фармацевт 4PCS Големи Пластични Куки Удар-Слободен Силно Лепило Закачалка Рек Складирање Ор

NiHome Мулти-Цел Пластични Ѕид Тенџере Капакот на Држачот за Хартија Пешкир Фармацевт 4PCS Големи Пластични Куки

DEN 214.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

????【Мултифункционален Комунални Кука】паметен начин да се создаде инстант екстра простор и да го зголеми простор за складирање за вас.Оваа екстра-големи димензии повеќенаменски носителот сет ќе го направат вашиот кујната чиста, модерен изглед и средена.Секоја вредност пакет вклучува 4pcs 4.7" долго пластични куки со 4pcs 2.4" x 2.4" двострано лепило филмови. ????【Лесна Инсталација】удар-слободен ѕид-монтирани кука карактеристики хармоничен дизајн и traceless лепило кои го прават тоа едноставно да се инсталира без дупчење дупки.Силно лепило филмот нуди голем носивоста и можат да се применат на било мазна, рамна површина, како што се керамички плочки, стакло, од нерѓосувачки челик, мермер, и сл.Без остри рабови и се погодни за RV, motorhome, училиште, канцеларија, бизнис и повеќе. ????【Простор за Заштеда на Закачалка】На куки може да се монтира каде било погодно за вас, како хартиена крпа држачот за да ја зачувате вашата контра простор и да ви помогне да се направи целосна употреба на кујната.Тоа би можело да биде инсталиран вертикално, хоризонтално или под кабинет да држете се добро организирани.Издржливи, здрав, водоотпорен, rustproof и лесно да се чисти. ????【Широка Примена Организатор】Користите овие закачалки одделно како ѕид куки, полици за сушење, рачки на вратите или заедно за да се задржи тави, тенџере капаци, сечење на табли, плочи, масло-апсорбирање на готвење трудови, пластични обвива и други кујна gadgets, како што е потребно.Погоден за кујната countertop, ковчегот, провизии, бања кабинет, плакар, под мијалникот, гаража, перална, работна станица и каде ќе треба дополнителен простор. ????【Тешки Материјали】Практични и корисни за организирање на алатки, прибор и помогне declutter вашиот дом.Направени од премиум висока јачина на пластични да се користат мудро инаку потроши простор за чување на множество на ставки.Не-токсични, животната средина-пријателски, без мирис, BPA-free, ПВЦ-бесплатно, phthalate-бесплатно, латекс-слободни.Ni Home Хартиена Крпа Носители Ѕид Фармацевт 4-Pack Големи Пластични Кука Удар-Слободен Силно Лепило Повеќенаменски Рек Тенџере Капак Ткиво Закачалка За Складирање Организатор Домашна Кујна Бања Под Кабинет Attom.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата