.

.

Security Defender S 4789 Приватност ги Покрива, Внатре Прстен Одговара на Врата Гледачите со 9/16 во. Надвор Diam. Цилиндри, Цврсти Месинг, Полиран Финиш, Пакување од 1

Security Defender S 4789 Приватност ги Покрива, Внатре Прстен Одговара на Врата Гледачите со 9/16 во. Надвор Diam.

DEN 86.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Месеци да внатрешноста на вратата гледачи за да се спречи обратна видливост преку врата гледачите од надворешноста.Се зголемува за приватност и безбедност.Овие приватност вртливата опфаќа одговара над вратата гледачи, изграден со 9/16 инчен надворешен дијаметар цилиндри; Изградени од цврст месинг, полиран месинг заврши.Пакување од 1 врата гледачот приватност вртливата покритие; За понатамошни димензионални информации, ве молиме видете ја линијата за цртање.Лесно да се инсталира.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата