.

.

Tanamera Lemongrass Етерично Масло 10ml & Tanamera Превозникот Масло 100ml Ароматерапијата Смирувачки Релаксирачки Одличен за Масажа

Tanamera Lemongrass Етерично Масло 10ml & Tanamera Превозникот Масло 100ml Ароматерапијата Смирувачки Релаксирачки

DEN 1610.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Lemongrass мешавини со босилек, здравец, лаванда, чајно дрво, јасмин & coriander.Свеж мирис на нафта дека може да се користи за борба против авионските заостануваат,целулитот,ревитализација.одржување на семејно милениче бесплатно на вошки (болви) и крлежи.Светлината се чувствуваат, мазна планирам, и страшно обработливост за сите масажа модалитети.превозникот масло е конзерванс и мирис слободни, совршено природна база за еднакви можности.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата