.

.

На Старец Свитоци Онлајн: Morrowind (PC DVD)

На Старец Свитоци Онлајн: Morrowind (PC DVD)

DEN 1199.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

На Старец Свитоци Онлајн : Morrowind е следното Поглавје од Zeni Max Online Studios' наградуваниот онлајн RPG, Старец Свитоци Онлајн (ЕСО).Оваа нова авантура ќе се врати Старец Свитоци фановите на легендарниот остров на Vvardenfell, исто исконски средина вклучени во Бетесда Игра Гарсониери' жанр-дефинирање отвори светската RPG, Старец Свитоци III : Morrowind.Нова Старец Свитоци Онлајн Глава За Секој кој огромна нова зона, нов играч класа, повеќе од 30 часа од главната приказна содржини, ново Судење и нов три-тим, 4v4v4 Pv P режим.Пред-цел да се добие Откривањето Пакет!.Нова Старец Свитоци Онлајн Глава За Сите Старец Свитоци Онлајн : Morrowind Redefines Традиционалните Mmo Проширување Со Доставување Огромни Нови Содржини И Функции, Кои Се Подеднакво Достапни И Забава За Двете Постоечки И Нови Есо Играчи.Нови Играчи : Нови Играчи Можат Да Скокаат Во Старец Свитоци Онлајн : Morrowind И Да Започне Нов Лик, Без Да Ги Заврши Сите Претходни Есо Содржина.И, Бидејќи Оригиналот Есо Игра Е Вклучена Со Старец Свитоци Онлајн : Morrowind, Нови Играчи Ќе Имаат Брз Пристап До Стотици Часови На Дополнителни Авантури Низ Tamriel.Постоечките Играчи : Есо Ветерани Ќе Биде Во Можност Да Ги Надградат И Веднаш Патување Да Vvardenfell Да Започнете Ново Еп Авантура.Со Моќта На октомври е Еден Tamriel Ажурирање на Постоечките Играчи Ќе се Најдат на Ниво Соодветни Содржини Од Моментот кога Тие Чекор Кон Островот Vvardenfell, без Оглед На тоа Ниво.Постоечките Играчи, Исто Така Може Да Избере Да Се Создаде Нов Лик И Да Се Започне Одново.Не Играа Есо Во време? : На Старец Свитоци Онлајн : Morrowind Е Голема Шанса За Да Скокнете Назад Со Вашите Постоечки Знаци, Или Со Сосема Нова.Бидејќи Есо Нема Бара Претплата, Можете Само Да Го Инсталирате Играта, Да Се Пријавите И Да Почне Да Игра Повторно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата