.

.

Blackhead Смена Пора Вакуум Лицето Почиста, 2021 Надгради Професионални Електрични USB Полнење Whitehead Comedone Extractor Акни Алатка-3 Вшмукување Моќ, 6 Сонди Pimple Zit Комплет за Жените

Blackhead Смена Пора Вакуум Лицето Почиста, 2021 Надгради Професионални Електрични USB Полнење Whitehead Comedone

DEN 407.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Иновации Технологија-Disrroot Циклон воздушен притисок за сепарација】На blackhead смена усвои Disrroot Циклон воздушен притисок за сепарација иновации технологија за да се постигне длабоко вистински чистење на отстранување на blackheads, намалување на порите без оштетување на кожата.Различен од традиционалните алатка, тоа го користи токму пресметува цилиндар за да се создаде вистинската струење да се генерираат центрифугалните сили да се одвојат blackheads од кожата, така што blackheads може да се отстрани без да се оштети кожата. 【Шест предности за да се постигне повеќе извонредни ефекти】Нашите blackhead смена вакуум е многу безбедна нега на кожата убавина алатка може да се користи на лицето & носот директно и ефикасно да се отстранат blackheads, мртвата кожа, whiteheads, се третираат акни, маснотии и шминка остатоци.Покрај тоа, нашите вакуум пора почиста има способност на затегнување на кожата, зголемување на циркулацијата на крвта & еластичноста на кожата, намалување на iols & брчки, намалување на порите и мазнење на фини линии без било каква штета за вашата кожа. 【LED Дисплеј, Изборен 3 начини заедно со 6 заменливи дел глави】 Оваа пора вакуум екстрактор црна глава vacume смена алатка имаат три прилагодливи работи вшмукување режими/нивоа за опција заедно со 6 заменливи вшмукување глави за да се задоволат потребите на секојдневно чистење и грижа на различен тип на кожа. 【Топло Совети】Пред користење на лице вакуум пора почиста.Ве молиме користете топла крпа или лицето steamer за околу 5 минути за да се отвори порите и да почне од најниско ниво кога прв пат употреба.Не се сместени во истата кожа во текот на 3 секунди, само полека лизгајте го пора вакуум нагоре и надолу во една насока.Blackheads не може да се отстрани на едно време, што се предлагаат да се користи оваа blackhead пора вакуум еден или два пати неделно, и тоа ќе биде ефикасен ако се инсистира на користење. 【Долг Живот Време Батеријата & Преносни Одлична за Патување】Со вграден долго траење на батеријата и добра големина, LAIHUANG Моќен blackhead смена е лесно да се носат и голема за патување.Како подарок за семејството и пријателите се исто така многу мудар избор.Blackhead Смена Пора Вакуум Лицето Почиста, 2021 Надгради Професионални Електрични USB Полнење LED Дисплеј Whitehead Comedone Blemish Extractor Акни Алатка-3 прилагодливи Вшмукување Моќ и 6 заменливи Сонди Pimple Zit за Полнење за сите кожата Жените & Мажите Бела.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата