.

.

Пинцети Set - не ' Рѓосувачки Челик Пинцети за Ingrown Коса, Професионална Веѓа Пинцети за жените - Лицето Коса и Splinter Blackhead Отстранување - Пинцети Сет од 4 За Секојдневна У?

Пинцети Set - не ' Рѓосувачки Челик Пинцети за Ingrown Коса, Професионална Веѓа Пинцети за жените - Лицето Коса

DEN 491.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Мулти-за Употреба : TRISBRO tweezer сет содржи 4 различни аглеста совети, од чудни помош на пинцета да се укажа помош на пинцета.На tweezer да ги исполни сите ваши tweezing потреби!.Прецизност За Удирање : Чудни tweezer сет за полнење не само што работат и за удирање веѓите токму и griping или отстранување на мали и краток индивидуални косата, но, исто така, совршен за лажно трепките и двојно eyelid ставање.Дури можете да ги користите овие коса пинцети за занает, накит одлуки, електроника, лабораториска работа, итн.Издржливост : Направен со премиум-одделение од нерѓосувачки челик, нашите веѓа пинцети се направени да траат цел живот.Вие никогаш не ќе треба уште еден пар!.Погодност : Спакувани заедно во елегантни за носење, нашата стручна помош на пинцета остане безбедно скриена во и лесно да се фрли во вашата шминка торбата или куферот!Велат здраво на прецизност чешлање на движење.Одличен Подарок : Без разлика повод, им даде на вашето семејство и пријатели дарот на убавината.Нашите сет на пинцети за жените s веѓите, По наоѓање на овие позиции, може да се создаде веѓите погоден за вас според вашите лицето форма и смена ingrown коса преку нашата помош на пинцета случај.На крајот на веѓите треба да биде повисока од почетокот на womans веѓите, По наоѓање на овие позиции, може да се создаде веѓите погоден за вас според вашите лицето форма и смена ingrown коса преку нашата помош на пинцета случај.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата