.

.

DARKLATER Јазик Scraper за Возрасни,Метал Јазик Почиста,Tounge Scraper Почиста,2 Пакет...

DARKLATER Јазик Scraper за Возрасни,Метал Јазик Почиста,Tounge Scraper Почиста,2 Пакет...

DEN 119.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Елиминира Лошиот Здив】Добар секојдневно алатка!!Соодветен јазик scraper е најдобар лек за лош здив на располагање.Овие високо-квалитетни јазик scraper да може ефективно да се чисти вашиот јазик и да ви помогне да се отстрани забниот камен и дамки во устата,Овие јазик scraper ќе ви донесе орално здравје, понудата проштална на усната проблеми, usher во свеж здив, и се посигурни со Луѓето кои зборуваат, изборот на високо-квалитетни нерѓосувачки челик јазик scraper е вашата мудар избор!. 【Одличен Дизајн】Ергономски дизајниран за чистење на јазикот со четка, со криви форма која одговара на контурите на вашиот јазик.Таа е идеална алатка за контакт со различни делови на јазикот; рачката е ергономски дизајниран, и на подолг рачка може да биде лесно Кога ќе се допре вашиот јазик, ќе удобно да се избрише секоја педа на вашиот јазик.Лесно да се одржи, удобен зафат го прави лесен за деца и возрасни да го користите!. 【Преносни】ќе добие два различни дизајни на јазикот гребење,опремен со убави пакување кутија, тоа е лесно да се носат, можат подобро да се задржи вашиот јазик чисти, можете да го користите во мулти-функционални места како што е дом, канцеларија и патување, што е погодно за вашиот живот!. 【Безбедно материјал】Овие јазик гребење се направени од 430 професионални нерѓосувачки челик, безбедна, здрава и без мирис.Лесно да се чисти и лесно да disinfect, ќе не ' рѓа и да се прекине.На задебелена јазик scraper работ може да чистење на валкани остатоци, без повреда на вашиот јазик и вкус пупки. 【Стоматолог Совети】Усната шуплина чистење не само што треба да се четкаат забите, но, исто така, чистење на јазикот да се чисти надвор од Дребулии од вашиот јазик.DARKLATER Јазик Scraper за Возрасни,Метал Јазик Почиста,Tounge Scraper Cleaner Good секојдневна алатка!!Соодветен јазик scraper е најдобар лек за лош здив на располагање.Овие високо-квалитетни јазик scraper да може ефективно да се чисти вашиот јазик и да ви помогне да се отстрани забниот камен и дамки во устата.Овие јазик scraper ќе ви донесе орално здравје, понудата проштална на усната проблеми, usher во свеж здив, и се посигурни со Луѓето кои зборуваат, изборот на високо-квалитетни нерѓосувачки челик јазик scraper е вашата мудар избор!Ергономски дизајниран за чистење на јазикот со четка, со криви форма која одговара на контурите на вашиот јазик.Таа е идеална алатка за контакт со различни делови на јазикот; рачката е ергономски дизајниран, и на подолг рачка може да биде лесно Кога ќе се допре вашиот јазик, ќе удобно да се избрише секоја педа на вашиот јазик.Лесно да се одржи, удобен зафат го прави лесен за деца и возрасни да го користите!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата