.

.

SUNPIE 4 Парчиња RGBW LED Рок Светла за Камиони 8 Led диоди Музичкиот Режим, 20 Бои Промена на Режими со СТАН& Remote Control Неонски LED Светло за Полнење за J eep Off Road Камион Автомобил А

SUNPIE 4 Парчиња RGBW LED Рок Светла за Камиони 8 Led диоди Музичкиот Режим, 20 Бои Промена на Режими со СТАН&

DEN 1195.44

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【СУПЕР СВЕТЛО 8 LED ДИОДИ RGBW РОК СВЕТЛА.МОЖЕ да БИДЕ ИНСТАЛИРАН НА КАМИОНИ/АВТОМОБИЛИ/ATV/UTV/ЧАМЦИ】Опремени со 8 LED диоди секоја светлина, посветла од нормално 4 led диоди rgbw рок светла. 9 V-32 V широк опсег на работен напон.Додадете посебен предводена за чиста вистина бела боја, НЕ се исти со другите " RGB мешани бела боја.Работи совршено на камиони.како што F150/F250/F350, J eep wrangler Л/JLU/Гладијатор, Џ.К/JKU, TJ, YJ, CJ, Ram меморија 1500/2500/3500. тахо, Sliverado, 4runner, сиера.Продолжување жица asin : B08 L8 N72 KH. 【МОЖЕТЕ ДА ПРИЛАГОДЕНО РОК СВЕТЛА КВАНТИТЕТОТ И ДОДАДЕТЕ ПОВЕЌЕ РОК СВЕТЛА.СИТЕ КАРПА СВЕТЛА ПОВРЗАНИ еден ПО ЕДЕН】Сите карпа светла контролирани од 1 bluetooth модул и поврзани еден по еден, може да додадете уште еден рок lights (светла) за сопствени износ на рок-светла.Единствен рок светлина ASIN : B08 NYJRLGK.На пример, ако и 2 повеќе еден рок светла, можете да добиете 6 парчиња рок светла комбо без промена bluetooth модул. 【КОРИСТИ СТАН ИЛИ ДАЛЕЧИНСКИОТ УПРАВУВАЧ за ДА ги ПРОМЕНИТЕ БОИТЕ】Можете да ја користите апликацијата и далечинскиот управувач за да ги промените боите, музичкиот режим, повеќе од 20 Strobe режими, гласот на владата.Ако купувате 2 повеќе рок светла, можете да го контролирате секој камен светла посебно, со притиснете "заклучување" копчето за 3 секунди на далечинскиот управувач. 【ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА ОТПОРНИ МЕТАЛ LED БАЗА】во Споредба со другите " пластични водена база, ние претпочитаат метал водена база.Насликани метал може да застане висока температура, продолжување рок светла услуга живот. 【1 ГОДИНА ЗАМЕНА ГАРАНЦИЈА】Поткрепени 1 година гаранција од брендот "SUNPIE", купи со доверба.Ние ќе ви помогне и да одговорат во рок од 24 часа, било какви прашања, слободно контактирајте со нас. 8 LED диоди.СУПЕР СВЕТЛО.ДОДАЈТЕ ЧИСТА БОИ.НАЈНОВИТЕ RGBW РОК СВЕТЛА.СТАН КОНТРОЛА/ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ. 20 БОИ ПРОМЕНА НА РЕЖИМИ.ДОДАДЕТЕ 20 РОК СВЕТЛА ЗАЕДНО НА ПОВЕЌЕТО.Музичкиот Режим.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата