.

.

NEOM Ylang Ylang, Vetivert & боб тонка Етерични Масла се Вклопуваат, 0.33 fl мл

NEOM Ylang Ylang, Vetivert & боб тонка Етерични Масла се Вклопуваат, 0.33 fl мл

DEN 1576.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ЛУКСУЗЕН ПОДАРОК – совршен подарок за некој близок; идеален за роденденски подарок, или само да се покаже дека се грижи.Занесе пријатели или семејството или навистина се себе си со нашиот Црн Пипер & Бергамот Етерично Масло Смеса. 100% ПРИРОДНИ МИРИСИ – комплексна мешавина од 13 од најчиста можно етерични масла, вклучувајќи ги и моќен црн пипер и овошни, цветни и вуди бергамот, сите стручно помеша да ви помогне да се релаксираат и развивам.ОНА што се ВКЛУЧЕНИ – дознајте повеќе за нашите Ylang Ylang, Vetivert & боб тонка Природни Благосостојба Мирис (1.01 fl мл/30ml/470 spritzes).Се релаксираат и развивам со секој spritz.КАКО ДА се КОРИСТИ – за Да се доживее со целиот Мирис да се Де-Стрес Етерично Масло Мешавина искуство, го користите во вашата Благосостојба Pod додавање до 10 капки.Тоа веднаш ќе се објави на heatless, фина магла на смирување ароматерапијата нафтата се вклопуваат во миризлива пареа во атмосферата, да ги стимулира вашите сетила и ќе помогне да се зајакне вашата благосостојба.Алтернативно можете исто така да додадете 5 капки да се топла бања, или од 1 до 2 капки на вашата избрана база на масло за релаксирачка масажа.КАКО ДА се КОРИСТИ – за Да се доживее со целиот Мирис да се Де-Стрес Етерично Масло Мешавина искуство, го користите во вашата Благосостојба Pod додавање до 10 капки.Тоа веднаш ќе се објави на heatless, фина магла на смирување ароматерапијата нафтата се вклопуваат во миризлива пареа во атмосферата, да ги стимулира вашите сетила и ќе помогне да се зајакне вашата благосостојба.Алтернативно можете исто така да додадете 5 капки да се топла бања, или од 1 до 2 капки на вашата избрана база на масло за релаксирачка масажа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата