.

.

HDMI Кабел за HDMI USB KVM Switch, 6 Стапки

HDMI Кабел за HDMI USB KVM Switch, 6 Стапки

DEN 165.12

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Се поврзува Blu-ray ДИСК, Телевизија, Apple TV, PS4, PS3, XBox еден, Xbox 360, Проектор, Laptopbook, компјутерите и другите HDMI-от на уреди за да се Телевизори, монитори, A/V приемници, кои и многу повеќе.Поддржува резолуции на 720x360 P, 1280x720 P,1366x768, 1080p.Висока стабилност : Заштита од EMI и RMI Дизајн.Кабел Должина : 6 стапки (1.8 метри), 24 K Злато Позлатен Приклучок.ГАРАНЦИЈА : 12 месец гаранција и ефикасни услуги на клиентите.ГАРАНЦИЈА : 12 месец гаранција и ефикасни услуги на клиентите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата