.

.

Оригинална HP 951XL Синозелена Висок принос Мастило Кертриџ | Работи со HP OfficeJet 8600, HP OfficeJet Pro 251dw, 276dw, 8100, 8610, 8620, 8630 Серија | Подобни за размена на Инстант Мастило | CN046AN

Оригинална HP 951XL Синозелена Висок принос Мастило Кертриџ | Работи со HP OfficeJet 8600, HP OfficeJet Pro 251dw,

DEN 511.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оригинална HP Мастило е конструиран да работи со HP принтери за да се обезбеди постојан квалитет, сигурност и вредност.Оваа кертриџ работи со : HP Office Jet 8600; HP Office Jet Pro 251dw, 276dw, 8100, 8610, 8615, 8620, 8625, 8630. Кертриџ принос (прибл.) : Околу 1.500 страници.До 2x повеќе отпечатоци со Оригинална HP Мастило наспроти не-Оригинална HP Мастило. 82% од HP мастило касети се произведени со рециклираната пластика.Се мастило вашиот начин : купи Оригинална HP Мастило Касети или да зачувате до 50% и никогаш не работат надвор со HP Инстант Мастило, Smart Мастило Претплата.Она што е во кутијата : 1 нова Оригинална HP 951 XL Синозелена Висок принос Мастило Кертриџ (CN046 AN).Осигурајте се дека вашиот печатење е право за прв пат и во секое време со Оригинална HP Мастило, со кој се предвидува прецизност излез, така што може да се гордееме со исчезнат-отпорни документи и брилијантен слики.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата