.

.

3ml Стерилен Шприц со Луер Заклучи Совет - 120 Шприцеви од ДПС (Без Игла) - Удобен Лента

3ml Стерилен Шприц со Луер Заклучи Совет - 120 Шприцеви од ДПС (Без Игла) - Удобен Лента

DEN 1440.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Луер Заклучи Стерилни Шприцеви вкупно 120 шприцеви на Послужавник. 3 ML Големина - Удобен Лента.ШПРИЦ САМО - Овие шприцеви се со Мамка за Заклучување на врвот, тоа НЕ МОРА ИГЛА.Луер Заклучи Совет Шприц, 3ml, Стерилни, Фах 0f 120.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата