.

.

Nikauto 1Set Автомобилската Климатизација Спојки Отстранување Алатка

Nikauto 1Set Автомобилската Климатизација Спојки Отстранување Алатка

DEN 1802.88

Залиха
Достапно за вашата нарачка

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .Пакување : 18pcs/многу.Кутија боја : црвена.A/C Компресор Спојки Центар Puller Смена Installer Алатка Kit Applicable модели : 507,508,510,709,32 C, 25 C, 17 C, new Old Denso, Zexel, Delica, Freeca, Y31, итн.За Многу различни видови на Компресор Спојки Ние се автоматски AC делови производителот, ние може да понуди многу видови на тоа.Ако ви требаат повеќе авто ac делови, pls пребарување Nikauto, ви благодарам.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата