.

.

Cat7 Етернет Кабел 6ft, Отворено Висока Брзина на Cat7 Мрежни Кабелот Patch Кабел RJ45 10 Gigabit 600MHz LAN Жица STP Кабел Водоотпорен Директно Закопани Етернет Кабел Црна(6ft/2m)

Cat7 Етернет Кабел 6ft, Отворено Висока Брзина на Cat7 Мрежни Кабелот Patch Кабел RJ45 10 Gigabit 600MHz LAN Жица

DEN 177.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

uperior квалитет : Изграден со Заштитените Извртени Пар SFTP Кабли и Заштитените RJ45 Конектори.Заштита од EMI/RFI Пречки.Сурфате на Интернет, да Стримувате Видео, Музика , и Други Податоци со Поголема Брзина, Без Заостануваат и Другите Мрежни Проблеми.Погребан кабел : отворено етернет кабел 50 ft подобрување на ПВЦ е повеќе ефикасен за да се заштити од EMI/RFI Пречки, вода доказ, УВ доказ, исклучително ниски сигнал слабеењето за долги пренос и висока отпорност на надворешни влијанија, и отворен и затворен услови се дозволи да го инсталирате, исто така, директно закопани.Висока Брзина : Cat7 Етернет Кабел 50 ft овозможува до 1000 MHz, што се користи за 10 BASE-T и податоци брзина до 10 Gigabits во секунда.Компатибилен : CAT7 етернет кабел е Компатибилен со Cat5, Cat5e и cat6 cat6 A patch кабли.Дизајниран за Playstations, Xbox, Мрежи Адаптери, Центри, Прекинувачи, Рутери, DSL/Кабелски Модеми, Печ Панели и други високи перформанси Компјутерски Мрежи апликации.Што добивате : пакет ќе добиете содржи 1x 15 Метри Црна Мачка 7 lan кабел,грижете се-бесплатно 12-месеци гаранција и високи стандарди на услуга на клиентите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата