.

.

2 ПАРЧИЊА Кожен Коса Scrunchies Симпатична венчиња со Faux Зајакот Крзно Еластична Коса Врски Коса Bobbles конска опашка Носители Девојки Жените Коса Додатоци (Сина)

2 ПАРЧИЊА Кожен Коса Scrunchies Симпатична венчиња со Faux Зајакот Крзно Еластична Коса Врски Коса Bobbles конска

DEN 119.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : Крзно коса scrunchies направени од вештачки зајакот крзно со еластична гумени бендот.Допрете мека и ќе им наштети на вашата коса,симпатична и симпатична.Кадифен Коса Додатоци : Пет бои се обезбеди за вас.Како црна,црвена,бебе розова или другите.Тоа може да биде сладок подарок за вашите пријатели или семејството.Повеќе за Употреба : меки влакна врски може да биде шарм коса stlying украси,или можете да го носат како wristband.Што добивате : Пакет доаѓа со 2pcs faux зајакот крзно венчиња.Топло совети : ве Молиме имајте во предвид дека може да има некои крзно падне.Кожен scrunchies со едноставен дизајн и добро направени, шарм за деца и возрасни да се облекуваат pigtail.Тоа може да биде подарок за Божиќ,за Нова Година,за роденден подароци.На faux крзно scrunchies за вашата коса,кожен и кадифен,ќе им наштети на вашата коса.Пакет дојде со 2pcs крзно венчиња,за вашата коса или како wristband.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата