.

.

50pcs Зебра Боја Силикони Круг Монистра Сензорни 15mm Силикони Бисер Мушка најголемиот Дел Мајка Ѓердан DIY Накит Одлуки Декорација

50pcs Зебра Боја Силикони Круг Монистра Сензорни 15mm Силикони Бисер Мушка најголемиот Дел Мајка Ѓердан DIY Накит

DEN 287.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

DIY силикони бисер монистра додаток - 15mm силикони круг монистра teether.Дупка : 2mm,Единствена боја : Како на Сликата,Пакување количина : 50pcs.Safe Материјал-Храна одделение силиконски,BPA free, ПВЦ слободни, доведе слободни, латекс слободни, phathalates cadium слободни.Погоден за џвакање накит ѓердан одлуки.Имаат свој дизајн - Можете да DIY сите видови На Нараквици/Ѓердан.уживајте во процесот на изработка на накит од дизајн себе.Повеќе дизајн и создавање-мамо накит ѓердан хривнија додатоци, облека, декорација, торба декорација,занает проекти и други DIY занаети.Најдобра услуга - Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте не директно, ние гарантираме за да ви даде задоволително решение.Избрани удобност, леснотијата на купување, лесна за употреба!.Добредојдовте на Aomingen Our производи се од Кина,Нашите производи се сакан од мајки во целиот свет, бидејќи тие се 100% безбедно и практично.Модерен накит за мајка дека се безбедни за бебиња за затегнување, допир и џвакање.Дизајниран за тинејџерите и родители кои сакаат да accessorize со изработка на нивните сопствени нараквици, ѓердани и други изработката на проекти.1.Ние користиме високо квалитетни материјали за накит со Бесплатно на BPA, ПВЦ, Phthalate, Олово и Кадмиум. 2.Ве молиме користете string да се направи заштита ѓердан, нараквица, pacifier синџир.Креирај свој 3.Само како beading додатоци.Ве молиме имајте на ум дека Тоа не може да се користи само како . 4. Поради разни причини, ќе видите производ во боја прикажано е малку различен од вистинскиот производ. 5. купувачите да купуваат производи и употреба на производот сноси целосна одговорност.Продавачот не е одговорен за небрежност на употребата на купувачот.Споделување на вашата креација со сите на мајка ми кога ќе го напуштите вашиот повратни информации!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата