.

.

К, АЦЕ Нерѓосувачки Челик Коса Совет Веѓа Tweezer - Професионална Прецизност Веѓите Пинцети Сет со додадена Spoolie Веѓата Четка. Посочи Ingrown Коса и Splinter Смена.

К, АЦЕ Нерѓосувачки Челик Коса Совет Веѓа Tweezer - Професионална Прецизност Веѓите Пинцети Сет со додадена Spoolie

DEN 143.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

СТАКЛО КОЖА СО ОВИЕ ПРЕЦИЗНИ СОВЕТ ПИНЦЕТИ - Strays Нема Повеќе со нашите чудни совет прецизност помош на пинцета.Лицето отстранување на влакна со прецизност пинцети за да се открие мазна кожа.Ја зграпчува ВЛАКНАТА БЕЗ КРШЕЊЕ – Овие пинцети ќе не предвреме snap коса пред да се влече од корен.FAUX LASH АПЛИКАЦИЈА – Lash апликација е кавга слободен со помош на овие чудни совет помош на пинцета.Помогне да се прилагоди било lash апликација со прецизност совет и не се лизга на зафат.НАЈДОБАР ПОДАРОК ЗА НЕА ИЛИ НЕГО – најблиски можат да уживаат во овие убави елегантен прецизност чудни совет пинцети направени со не се лизга зафат за лесно удирање.SPLINTER ОТСТРАНУВАЊЕ - Лесно олеснување со прецизност совет на овие tweezer да се повлече од какви било splinter.Веѓата Поставување 100% Чиста Нерѓосувачки Челик Пинцети Со Не се лизга Зафат се Одржи Квалитетот Со Чудни Точка Совет Прецизност Дизајн на Љубовта Срцето Симболи Печатени Во Бела Коса Совет За Прецизно Екстракција Од Корен Фоликул, исто Така, Вклучен Е Dual-Заврши Веѓата Spoolie Четка Создадени со Коса Совет Квалитет Материјал За Комплетен Сет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата