.

.

XtremeAmazing A/C AC Нафта и Боја Инјектор Ладилни Алатки 2OZ со R134A R410A Snap Брз Спојка Адаптер за Полнач R12 R22 1/4 SAE Скала Refillable Линија Страна Пак Завртка

XtremeAmazing A/C AC Нафта и Боја Инјектор Ладилни Алатки 2OZ со R134A R410A Snap Брз Спојка Адаптер за Полнач

DEN 695.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Три делови : масло цилиндар, проверете вентил, брзи конектори.Капацитет : 1/4 мл/7.5 ml, 1/2oz/15ml, 3/4oz/22.5 ml, 1oz/30ml, 1 1/4oz/37.5 ml, 1 1/2oz/45ml, 1 3/4oz/52.5 ml, 2oz/60ml.Ниски Страна Порта Спојка Брз Snap-На 13 мм женски конектор да R134a колектор за работа на автомобил AC системи слично.Ве молиме Имајте во предвид : пред употреба,ве молиме да носат безбедност очила за да се избегне контакт со refrigerant Package Содржина : 1 x/C нафта и боја инјектор ладилни алатка, 1 x R-134a R410a R22 R12 Snap Спојка.Пакет Содржина : 1 x/C нафта и боја инјектор ладилни алатка, 1 x R-134a R410a R22 R12 Snap Спојка.Пакет Содржина : 1 x/C нафта и боја инјектор ладилни алатка, 1 x R-134a R410a R22 R12 Snap Спојка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата