.

.

Eujgoov Прав Сад, 3 Слоеви Розова Јасно Контејнери Тегли Перат Шеќер во Прав Леб Складирање Снек Диспензерот за Бебе

Eujgoov Прав Сад, 3 Слоеви Розова Јасно Контејнери Тегли Перат Шеќер во Прав Леб Складирање Снек Диспензерот за

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

DIY УПОТРЕБА : прав контејнер може да се користи во комбинација со различни наредби, и било кој број на прегради, исто така може да се користи сам.БЕЗБЕДНА и ЗДРАВА : прав контејнер користи безбедна и здрава храна одделение PP материјал, кој е BPA free и не се токсични.Поле на ПРИМЕНА : Може да се користи како ужинка во купот и бебешка храна контејнер, многу погодна за чување на овес, пченкарно брашно, ореви, овошје, итн.МАЛИ и ПРЕНОСЛИВО : прав сад е лесен и пренослив, може да се случи во секое време погодно за вас да се користи во секое време, насекаде.ЛЕСЕН за ЧИСТЕЊЕ : Секој прав контејнер може да се чисти со вода по употреба, кој е лесен и брз.Спецификација : Предмет Тип : Прав Сад Материјал : ПП, BPA Боја : Розова Пакет Листа : 1 x Прав Сад.

Кон својствата

Item Type:
Powder Container
Material:
PP, BPA
Color:
Pink
Package List:
1 x Powder Container :

Најдобри предлози во категоријата