.

.

Larkar Dimmable Гроздобер Ѕид Светилка Црн Индустриски Гроздобер Farmhouse Ѕид Sconce Осветлување Gooseneck Ѕид Светлосни Тела со Приклучокот на Кабелот и Исклучете ја Смениш Switch за

Larkar Dimmable Гроздобер Ѕид Светилка Црн Индустриски Гроздобер Farmhouse Ѕид Sconce Осветлување Gooseneck Ѕид

DEN 1271.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

КЛАСИЧЕН INDUSTRUAL GOOSENECK ДИЗАЈН : Црно Ѕид Sconce Осветлување Gooseneck Ѕид Светилка со 4.9-нога мозок е карактеристична црна класичен изглед,индустриски, Традиционално, Арт Деко, Куќа, Селски, Ретро.Внатрешноста на белата обложени, исто така, ќе помогне да се зголеми на светлина, рефлексијата и да го направите да изгледа посветла.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Доаѓа со УЛ стандарден приклучок во мозок и за вклучување/исклучување на уредот, што го прави многу полесно да се инсталира и контрола светилка. 2-Во-1 ДИЗАЈН : 2-во-1 дизајн на оваа тела ви овозможува да го инсталирате како приклучок во така ќе може да се движи лесно или hardwire во место за долготраен изглед.Можете да ги инсталирате како приклучок во ѕид светлина лесно или hardwired во место за долготраен изглед, само инсталирајте тоа според вашата желба.НИ МЕДИУМ БАЗА ГРЛО : 2x E26 Медиум База 60 W Сијалица (Не се вклучени), Предлог Светилки Блескаво или Халоген Сијалица.БЕЗБЕДНО И ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ - Сите чашката, се префрлат и жица на pendant светлина се усогласат со УЛ стандард за безбедност, и целата светилка е поддржан со 2 година ограничена гаранција од дефекти во материјалите и изработката, дефинитивно НЕ постои ризик да се купи.лесна инсталација, внатрешна и надворешна светлина тела.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата