.

.

MAH 16 Инчен Месинг Брод Телескоп Кожа Резба Граничи со Тврдо Кутија. C-3102

MAH 16 Инчен Месинг Брод Телескоп Кожа Резба Граничи со Тврдо Кутија. C-3102

DEN 1299.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Прекрасен Подарок за Поморски Оркестарот Љубители : Тоа е совршен за луѓето кои ги декорираат нивните домови со наутички нив.Тоа е совршен за сопруг за статистика décor или за вашата татко да се користи на неговиот едрилица.Тоа е убаво да се чувствувате во вашите раце & убава фигура за да се надарени.Овој антички телескоп со Дрвена Кутија е прекрасен подарок за вашиот малку една, и совршен Божиќ подарок на вашето дете мора да биде искрена желба.Вистински производ со автентична стаклена леќа која работи.Оваа рачни телескопот телескоп користи push-и-се повлече механизам да се фокусираат далечни објекти.Вие треба да се Повлече од сите три цевки целосно и полека им помогнам на барел внатре, додека гледајќи низ телескоп, до саканиот објект станува јасно.ГРОЗДОБЕР РЕПЛИКА : Ова е целосно функционална квалитет на репродукција на античкиот месинг телескоп се користи во лозаро пати.Тоа е одлична имитација на гроздобер телескопот.Таа се фокусира и magnifies се должи на одличната оптика за реално гледање.Големина на : - 40.6 цм Висина x 4 см Кол (Телескоп) Големина : - 16.5 см Должина x 6.5 см Широк x 6 см Висина (Дрвена Кутија).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата