.

.

Обоени Маскирање Лента, Виножито Бои Сликари Лента Шарени Запишување на Хартиена Трака за Деца Етикетирање Уметности и Занаети DIY Декоративни Кодирање Декорација

Обоени Маскирање Лента, Виножито Бои Сликари Лента Шарени Запишување на Хартиена Трака за Деца Етикетирање Уметности

DEN 383.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Обоени одлуки ленти се самолепливи и лесен за употреба.Секоја обоени сликари лента е 1" широк и 180ft долго, вкупно 1080feet.Виножито маскирање лента може да се користи како сликари лента помагајќи ти да се наслика чисти линии и без боја успеваат и крварење. [ШИРОКА ПРИМЕНА] Децата може да солза на обоени занает лента со нема ножици е потребно, па тоа е безбедно.Тоа исто така може да се користи како алатка за учење математика, наука и уметност активности.Ние ви даде целосна наплата или слободна замена.Обоени маскирање лента е совршен за занаети, DIY, уметност.Можностите се бескрајни.Боите на занает маскирање лента се различни и око-фаќање.Виножито маскирање лента е корисно во многу проекти низ целиот дом, канцеларија, училница, училиште.Со таков широк спектар на значења, вие не може да тргне наопаку!.Обоени маскирање лента е совршен подарок за децата, наставниците, сликари, изработка ентузијасти за Божиќ, ноќта на Вештерките и така натаму.Можете да напишете нешто на обоени маскирање лента со различни пенкала и тоа покажува јасна.Обоени маскирање лента може да биде лесно да се отстрани со никаква остатоци лево и нема штета да површини. [VALUE PACK, ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА] Ќе добиете 6 ролни на шарени маскирање лента.Тоа исто така може да се користи како алатка за учење математика, наука и уметност активности.[6 ОБОЕНИ МАСКИРАЊЕ ЛЕНТА] обоени маскирање лента поставена доаѓа со 6 бои : сина, зелена, црвена, жолта, виолетова, розова.Занает маскирање лента никогаш нема солза по себе, но може да се скрши ги одделувајќи ги со рака.Обоени маскирање лента е совршен за занаети, DIY, уметност.Обоени маскирање лента може да се користи за извештајот на одлуки, креирање на графикони, автомобилската поправка, авто детали.Ако не сте задоволни со обоени маскирање лента, само нас контакт.Шарени маскирање лента може да ги исполни вашите различните потреби за боја.Не грижете се за боја успеваат и крварење.Дури и децата можат да го користат без помош.Обоени маскирање лента ви овозможува да се направи домашна декорација, ѕид уметност.Со таков широк спектар на значења, вие не може да тргне наопаку!.Обоени маскирање лента може да се користи за извештајот на одлуки, креирање на графикони, автомобилската поправка, авто детали.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата