.

.

NICROLANDEE Бебе Муслин Ќебиња Памук 6 Слоеви Супер Меки Кревети Младата Swaddle Крпа Бебе Бања Пешкир Абсорбента Алишта Сет за Девојки и Момчиња Новороденче Години (TeacupMouse)

NICROLANDEE Бебе Муслин Ќебиња Памук 6 Слоеви Супер Меки Кревети Младата Swaddle Крпа Бебе Бања Пешкир Абсорбента

DEN 503.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Муслин Памук,памук. ????ПРИРОДЕН ПАМУК МУСЛИН : Шест-слој сè ќебиња се направени од само најдобрите квалитетни органски муслин памук и заврши со не-токсични реактивни бои.Супер меки и удобни, која им овозможува на бебето е кожата да дише додека сите држејќи ги на топло. ????ПРЕКРАСНИ ДИЗАЈНИ : Двете бебиња и родителите ќе сакаат овие модели.тоа ќе го направи вашето бебе различни и уникатни.Специјален дизајн на кактус, ананас, остава, фламинго и др. ????ДАРЕЖЛИВ ГОЛЕМИНА : Мерење 44 од 44 во (110 од 110 см), кои се доволно големи за да се заврши или swaddle бебе, покривање на столче, да лежат на каучот/кат за стомак време.Исто така одлична за нап време, кревет за време на патување. ????ПОВЕЌЕКРАТНА употреба : Како креветчето ќебе, swaddling ќебе, шетач маска, деца ќебе, старечки маска или burp крпа.Правејќи совршен подарок за мајките, бебето тушеви, бебе регистри, и други kinki прилики. ????ЛЕСНО CARE & ИСЧИСТИ : Машина за миење со ладна како бои.Таа ќе се одржи и за долго време и да стане помек, fluffier после секое миење.Персоналните Најдобри туш подарок Сет - Секоја нова Мајка ми-да се биде или Татко-на-се ќе падне во љубов со овој внимателен подарок!ОПИС Материјал : 100% Памук Димензии : 44"x 44"(110cmx110cm) Боја : Како на сликата покажува Пакет : 1 x Бебе Ќебе (бесплатен подарок : 1 PC 4"*4" Плоштад Handkerchief) ПРЕМИЈА БОДА ПРОЦЕС Уредни бода подобрување на силни врски на шевовите и подобро сила со интегриран и елегантен изглед.СИМПАТИЧНА МОДЕЛ Постојат teacup глувчето, фламинго, планетата на орхидеи, бела кактус, зелена ананас, фан остава печати на секое ќебе врз основа на овие обрасци се сите симпатична и одговара на сè, што го прави погоден за swaddle двете бебе момчиња и бебето девојки.ПОВЕЌЕ РАЗНОВРСНА ќебе исто така, може да биде лесно да се користи како медицинска сестра за приватност опфаќа, утешителот, burp крпа, пикник ќебе, шетач капак и се менува ќебиња, столче ќебе, ткаенина за чистење, примање ќебиња, итн.Тие се совршен туш подарок за секоја нова мајка.ПЕРЕЊЕ & СЕ ГРИЖИ ИНСТРУКЦИИТЕ 1. Ве МОЛИМЕ да се мијат пред употреба. 2. Имајте ќебе далеку од оган. 3. НЕ висока температура за перење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата