.

.

EPSON C31CA85084 Epson ТМ-T88V USB Термички Приемот Печатач (Продолжува)

EPSON C31CA85084 Epson ТМ-T88V USB Термички Приемот Печатач (Продолжува)

DEN 8987.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

2.83' Print Ширина. 11.81 во/s Моно. 4 KB.USB.Сериски.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата