.

.

Winegard PL8035R Јадење Playmaker Двојна Преносни Автоматско Сателитска Антена со Јадење Wally HD Приемник Црна

Winegard PL8035R Јадење Playmaker Двојна Преносни Автоматско Сателитска Антена со Јадење Wally HD Приемник Црна

DEN 1576.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Целосно Автоматско – 100% автоматски и само-инсталира брзо.На Playmaker Двојна се напојува преку ЈАДЕЊЕ приемник (предвидено) и ќе трае преку ЈАДЕЊЕ на мени со користење на нови САД мобилни протокол.Само наместете го вашиот држава и Playmaker Двојно ќе го стори останатото.Мулти-ТВ Гледање – Две coax излези ви овозможува да додадете дополнителна примачот за два Телевизори, два пати на програмирање.Watch TV Насекаде – Совршени за RV, camper, motorhome, кабината, риболов, лов, или tailgating.Уживајте во САД во HD – Работи исклучиво со ЈАДЕЊЕ HD Самостојна приемник (вклучени) технологија, со што ќе се кристално јасни HD програмирање.DVR Подготвени – Додадете ваши сопствени надворешен тврд диск и да се сврти на приемник во DVR за еднократен надомест од $40. Без месечна DVR такси.Одговара Тип : Универзална Одговара.Посебни Карактеристики : Елегантни Компатибилен Сателитите Кое : Јадење : 61.5° (Sd/Hd) 110° (Sd/Hd) 119° (Sd/Hd) 129° (Sd/Hd);Прием Видови : Sd/Hd;Следење Тип : Стационарни;Прикажување На Способност За : 1 Сателит Во Време, Автоматски.Наменети исклучиво за ЈАДЕЊЕ програмирање, САД Playmaker и ЈАДЕЊЕ Playmaker Двојна се со висок квалитет, ниска цена portables кои ви дозволуваат брзо да се стекнат со ЈАДЕЊЕ сателити автоматски со лесно поставување, па може да се види АНТЕНА ТВ, во HD каде и да одите.Одлично за RVing, tailgating, кампување, одмор домови, лов, дворот BBQs, и многу повеќе!Со ЈАДЕЊЕ Playmaker секогаш сте подготвени да се игра!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата