.

.

20-Pack Замена за Quantrol GFHD1175ND430 Полипропилен Слоевита Филтер - Универзална 10-инчен 5-Micron Компатибилен Кертриџ со Quantrol Еден Патрон на Филтерот за Домување - Denali Чиста Брен

20-Pack Замена за Quantrol GFHD1175ND430 Полипропилен Слоевита Филтер - Универзална 10-инчен 5-Micron Компатибилен

DEN 1295.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Замена за Реверзна Осмоза 10 инчен Стандард Филтер.Ова е Denali Чиста Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сите се споменува на бренд имиња или модел описи се направи строго да се илустрира компатибилност.Сите бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.Овој производ не е поврзано со било ОЕМ брендови и не е покриена под никакви гаранции понудени од страна на оригиналниот производител.Никакви гаранции за овој производ се нуди исклучиво со Denali Чиста.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата