.

.

DEE ЗИ DZ 66318 Хексадецимален Страна Чекор Заградата Комплет

DEE ЗИ DZ 66318 Хексадецимален Страна Чекор Заградата Комплет

DEN 1886.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Обичај Се Вклопуваат Заградата Колекции.Fitment за Silverado/Сиера 14+ и HD 15+ Дизел со DEF Резервоарот.NRT Прав Обложен Челик Протези.Одборот Се Продава Одделно.Не Вежба Потребни за Лесна Инсталација.Dee Зи Хексадецимален Серија Страна Чекори (протези) - Обичај се вклопуваат загради работа со која било од стилови и должини на Хексадецимален Серија Страна Чекори (се продава одделно).Тешки челик протези се заштитени од страна на нашите NRT прав грб.NRT (Нема Рѓа Технологија) е специјално развиени за премачкување со што се зголемува заштита од корозија.Загради и завртки употреби ги постоечките фабрика дупки на возило за да се елиминира дупчење за инсталација.На сите хардверски вклучени.Потребни Хексадецимален Серија страна чекори се потребни (се продава одделно).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата