.

.

Baofeng Кратен Апарат Компатибилен со Baofeng BF-888S двонасочна Радио

Baofeng Кратен Апарат Компатибилен со Baofeng BF-888S двонасочна Радио

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% Сосема Нов Биро Кратен Апарат за полнење за на Baofeng BF-888 S Воки Токи.Моќ Влез : DC 5 V; Излез : 5 V 500m A.Индикаторот за полнење да LED статус : Полнење (Црвено) Целосна (Зелена).Answer : ___________________________ Note : двонасочно Радио не е inclued во пакет.Супер стабилно и ефикасно.Дизајн за Baofeng BF-888 S двонасочна Радио.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата