.

.

Compustar RF-2WT9FM 2-Начин Далечински почеток полнење со 4-Копче ЗА LCD 1-начин далечински управувач, 3000 Ft опсег и FMX Технологија

Compustar RF-2WT9FM 2-Начин Далечински почеток полнење со 4-Копче ЗА LCD 1-начин далечински управувач, 3000 Ft

DEN 1214.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

FEATURES3000' Max Range2-Начин LCD Confirmation2-Начин Аларм Alerts Includes Бекап 1-Начин Remote1-Година Далечински Warranty2-Начин е Единствениот Way Lock и да започнете вашето возило со доверба користење Compustar 2-начин remotes, кои што обезбедуваат визуелна и коишто се слушаат потврда кога вашите команди се испраќаат успешно.Интерактивна LCDAlong со размена на инстант команда потврда, ПРЕМИЕРОТ T9 има интерактивни екранот што ќе се покаже на вашето возило статус на сите времиња.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата