.

.

Roomfitters Конзола Entryway Табела, се Хранат Стојат Foyer Влез Табела со Зголемено домашно Милениче Фидер 3 Фидер Чаши Вклучени, за Ходникот Кујна Бања (Рекултивираните Изгле

Roomfitters Конзола Entryway Табела, се Хранат Стојат Foyer Влез Табела со Зголемено домашно Милениче Фидер 3 Фидер

DEN 1639.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Покачена куче чаши со полица, 3 чаши вклучени.Димензија : 37.4 x 11,8 x 35.4 инч.Оваа табела е совршен прилог за кучето/пет сопственик кој сака да се приклучи на нивните миленичиња во нивните постоечки естетски.Овој придонес е рустикален рекултивираните верзија, која одговара на вашите потреби.Покачена куче храна фидер се минимизира стресот на зглобовите и назад на вашето домашно милениче.Идеален за домашни миленици со дигестивните проблеми.Roomfitters Kimbell Индустриски Конзола/ Foyer Табела со интегриран покрена куче фидер.Оваа табела е совршен прилог за кучето/пет сопственик кој сака да се приклучи на нивните миленичиња во нивните постоечки естетски.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата