.

.

(Пакување од 2) YESUN ОЕМ Назад Задна Камера Стаклена Леќа Замена за Samsung Галакси J330 J530 J730 / J3 J5 J7 2017 Preinstall Лепило и Поправка Алати

(Пакување од 2) YESUN ОЕМ Назад Задна Камера Стаклена Леќа Замена за Samsung Галакси J330 J530 J730 / J3 J5 J7

DEN 143.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Компатибилен Модел за Samsung Галакси J330 J530 J730 / J3 J5 J7 2017. Објектот вклучени 2 парчиња Камера стаклена леќа ,да се Спречи оштетување на камерата стаклена леќа за време на првата инсталација , Ако Назад Задна Камера стаклена леќа скршени или изгребан, тоа може да се реши овој проблем совршено.Тоа е Сосема Нови Вистински Камера стаклена леќа, Тоа не е пластика , Preinstall лепило лесно да го инсталирате, со Поправка Алатки.Не треба да го вклучите вашиот телефон за да го инсталирате , Можете лесно да го инсталирате сами , Може да се најдат релевантни инсталација видеа на Интернет.Ние ќе ви обезбедиме со совршен производи и услуги. (Пакување од 2) YESUN ОЕМ Назад Задна Камера Стаклена Леќа Замена за Samsung Галакси J330 J530 J730 / J3 J5 J7 2017 Preinstall Лепило и Поправка Алатки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата