.

.

40 Пакет 20ml/cc Шприцеви Поединечно Запечатени Голем Пластичен Шприц со Мерење за Научни Лаборатории, Мерење, Refilling, Исхрана на домашни Миленици, Наводнување Растениј?

40 Пакет 20ml/cc Шприцеви Поединечно Запечатени Голем Пластичен Шприц со Мерење за Научни Лаборатории, Мерење,

DEN 480.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Висок Квалитет : Изработени од квалитетна пластика, издржлив, лесен, добро печатени мерење на интерпункција и правилно работи клипот.Поединечно Завиткани : Секој шприц е индивидуално и запечатени, чиста и стерилна.Доволно Количество : 40 пакет 20ml шприцеви, доволни количини за вашата секојдневна употреба и за замена.Опсег на Примена : Овие стерилни шприцеви се добри за научна лабораторија, refilling, мерење, градина наводнување, пет јадење, хоби занаети, етерични масла, апликации на мастила, парфем, мазива, индустриски, итн.Топло Забелешка : шприцеви се само за индустриска употреба.Карактеристики ⭐Поединечно Запечатени ⭐Јасно Скала Вредност ⭐Сигурен Материјали ⭐Доволни Количини за Општа Намена Шприц Широко се користи за информатика лабораторија, refilling, мерење, градина наводнување, пет јадење, хоби занаети, етерични масла, апликации на мастила, парфем, мазива, индустриски, итн.Спецификации Големина : 20ml/cc Материјал : пластични Пакет : 40 пакет стерилни 20ml шприцеви Совет Без игли вклучени, на шприцеви се за индустриска употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата