.

.

smillsu Протеза случај, купот на бања, четка за заби со протези и преносни сад кошница носител (Зелена), 3 Парче Сет

smillsu Протеза случај, купот на бања, четка за заби со протези и преносни сад кошница носител (Зелена), 3 Парче

DEN 167.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✔ Високо-квалитетни материјали : се направени од издржлив, висока температура sterilizable храна-одделение BPA-free материјали, безбедни и хигиенски, и нема чуден мирис. ✔ Практични и убави : обликот на нашето заб кутија е исто како и многу слични заб кутии на пазарот, и тоа е практично.Покрај тоа, за разлика од другите протеза кутии, нашите заби кутија има мазен и убав изглед, и монтажни пример, перење на садови кошница не само што не е мазна, но исто така транспарентни. ✔ Лесен за користење : протеза бања е опремен со отстранлив исплакнете кошница да им помогне на капе влажни протези и сува нив брзо.Има доволно простор во кутија за чување на капе вода собрани од протези, и подлабоко капацитет, го прави лесно да се впие протези или прскалки во детергент во текот на ноќта. ✔ Мулти-цел : Протеза кутии може да се користи не само за протеза кутии или retainer контејнери, но исто така и за зачувување на устата чувари, ноќни чувари, невидливи протези, pacifiers, teethers, високо-заврши парична казна накит, за џвакање штитови, устата чувари и Ортодонтски апарати.Тоа е идеален подарок за стари лица и малите деца дома, и уште како мали складирање кутија за патниците. ✔ Ќе добие 1 * протеза кутија, 1 * протеза четка за заби, 1 * протеза четка за заби куфер.Слободен премиум протеза четка за заби и протеза четка за заби куфер, не треба да ги купите одделно.протези кутија, ви овозможува брзо и лесно да ги подигнете од вашите протези, retainer, mouthguard, nightguard без да се допира вашиот чистење решение.Одлично за стоматолошки гарда на сад, лажни заби сад, устата гарда на сад, nightguard почиста, invisalign почиста и протеза бањи.Карактеристики : - Направени од храна одделение, не-токсични PP материјал, висока температура отпорни, здрав, безбеден и хигиенски и без мирис.- Со миење на кошница, лесен за чистење на забната протеза или филтер течна. - Протезата кутија е добро направени, и мазна површина помага да се одржи својата завршница.- Машина за миење садови безбедно протеза контејнер или едноставно чистење во мијалник со топла вода.- Усвојување на Европски стил дизајн, симпатична форма; голем капацитет, исто така, го прави возможно да се продавница комплетни протези.- Идеален подарок, ја даде на вашите важни другите, баба или дедо, и да уживате во насмевка во нивните уши!Пакет листата : Боја : како shows Box Големина : 3.27" X 2.99" X 3.03" инчен Пакет Листа : 1 * Протеза Случај, 1 * протеза четка, 1 * Преносни четка за заби случај.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата