.

.

Baofeng Оригинални Полнач за BAOFENG УВ-5R BF-F8HP УВ-5X3 5RA 5RB 5RC 5RD 5RE 5REPLUS двонасочна Радио (Кратен Апарат)

Baofeng Оригинални Полнач за BAOFENG УВ-5R BF-F8HP УВ-5X3 5RA 5RB 5RC 5RD 5RE 5REPLUS двонасочна Радио (Кратен

DEN 191.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одговара за BAOFENG УВ-5 R/BF-F8 HP/UV-5 X3/UV-5 RA/UV-5 RB/UV-5 RC/UV-5 RD/UV-5 RE/UV-5 RE ПЛУС.Ќе видите што ќе добиете!Оригиналниот baofeng ув-5r полнач!. 90 дена гаранција и 30 дена нема причина да се вратат.Значи, не грижете се!.Можете да додадете USB полнач или со автомобил полнач, што сте ја полните вашата шунка радио повеќе погодно.Сосема нов!Оригиналниот УВ-5 R серија Кратен Апарат Спецификации: 1.Напон на Текст : 100v-240v 2.Полнење : Li-ion батерија 3.Текст : AC 11 V 4.Излез : наизменична СТРУЈА 8.4 V 500m Ah 5.Одговара за Baofeng УВ-5 R УВ-5 RA УВ-5 RB УВ-5 RC УВ-5 RD УВ-5 RE УВ-5 REplus Пакет се Вклучуваат : 1 x Радио Батерија Полнач Десктоп 1 x Адаптер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата