.

.

56 Џебови Куки Со Патентите Двојна Двострано Не Ткаени Накит Ѓердан Обетки Прстени, Нараквици Додатоци Виси Организатор Складирање Торба Ѕид Монтирани Вратата На К

56 Џебови Куки Со Патентите Двојна Двострано Не Ткаени Накит Ѓердан Обетки Прстени, Нараквици Додатоци Виси Организатор

DEN 383.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Голем Капацитет : 56 ПВЦ трајни џебови, складирање studs, обетки, белегзии, прстени, синџири, види, hairclips и headbands, козметика, повеќето од овие мали работи ќе се носат секојдневно може да бидат собрани и подредени заедно, кога ви треба, само да го земам.Патент Затворање : Секој ред на пошта има патент да се затвори, безбедно да се заштити скап накит кога тркалајќи или движење, исто така, ПРАШИНА-БЕСПЛАТНО!.Транспарентен ПВЦ Џеб : јасно џеб на ова платно виси организаторот не само што може да се зачуваат, но, исто така, прикажува, ви овозможува брзо да се идентификуваат сите вашите омилени накит на прв поглед, без да се трошат многу време да френетично го најдете низ полиците преполни & фиоки, лесно да се избере една за да одат заедно со облека.Без Средена!.Лесно се Закачени од страна на закачалка : дупка на врвот на закачалка би требало да бидат покриени, и покрај виси на прачка од плакарот, кабинет со snap копчето, што сигурно може да висат над вратата, спална соба, ѕид и каде што треба.Свитлива Дизајн : На засилен и здрав не-плетени ткаенини е мека и лесно да се тркалаат или пати кога одите на патување или само да се зачува простор во иднина.Производ : Разноврсна Џебови и Куки Двојна Двострано Не Ткаени Накит Ѓердан Обетки Прстени, Нараквици Додатоци Виси Складирање Организатор Торба Ѕид Монтажа на Држач за Пропелер го Исчистите Екранот Рамен Свитлива Бела Црна Материјал : Не Ткиво Ткаенина+ПВЦ+кука и јамка fastener+Snap Копчето Боја : боја на слонова коска, Black Големина : има 4 големини, (40~46)cm * (81~86)cm.Тежина : различни модели од 120 до 300 g Пакетот вклучува : * Накит Виси Организатор(закачалка вклучени) Зошто треба да изберете оваа виси накит организатор? 1. Секоја жена сака убавината, изгледот таму шминка шишиња на coutertop или накит, кутии насекаде, но jewelries ќе се испреплетени и лошата кога не се правилно складирани, мора да треба финалето накит organzier решение за складирање нив заедно, кога ви треба, можете да ги најдете на едно место и лесно да се одлучи најдобар натпревар, бидејќи во џебовите на организаторот се транспарентни. 2. Имате доволно прегради на посебно накит работи врз основа на боја, материјал, и прилика.и овие џебови се доволно длабока дека работите нема да падне од 3. Освен чување на накит, тоа исто така може да се одржи шминка работи, везови монистра, конци, копчиња, занаети, детски играчки и лични ѓубре. 4. Виси насекаде во куќата,по навива, тоа ќе се лесно да се пополни во куферот кога одите на патување, дефинитивно се зачува простор кога ќе живее во мала соба или ученичкиот дом.Ако ви се обеси на задната страна на вратата, многу корисна за да се постигне кога вие и вашата ќерка ден во и надвор. 5. Одличен подарок е сè, вашите пријатели или семејството ќе ги сакам.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата