.

.

Жените Drawstring Шорцеви Еластичен Појас Удобен Салон Краток Солидна Боја Висок Пораст Џеб Тренингот Удобен Секојдневен Шорцеви (Црна,X-Large)

Жените Drawstring Шорцеви Еластичен Појас Удобен Салон Краток Солидна Боја Висок Пораст Џеб Тренингот Удобен Секојдневен

DEN 26.64

Залиха
Достапно за вашата нарачка

????[СОВРШЕН СО] : Пар со Сечење на Врвот на Резервоарот, Неврзан маици, Peplum Блузи, Вест, Блузи, или било блузи.Изгледа убава со slouchy tee и вашите омилени патики!. ????[КАРАКТЕРИСТИКИ] : Овие шорцеви се водат кога се движат!Можете да се движи слободно и да останат флексибилни во било која позиција, флексибилни движење, на сите круг на движење за одржување на удобност во текот на патувањето. ????[ФУНКЦИЈА] : овие шорцеви се задржи удобно во текот на секоја задача и обезбедува удобност и breathability за вас.Од ручек датум за една ноќ, оваа шорцеви е изграден за удобност и трајност.оваа шорцеви ќе биде вашиот нов плакарот главен. ????[ОБЛЕКА ГРИЖА] : Машина перат, Рака Мие, се препорачува.Бојата може да бледнеат малку прв пат ќе се мијат тоа, ве молиме да не се меша со други алишта. ????[ЗАБЕЛЕШКА] : Универзална Големина на Табелата не е нашата големина.Ве молиме погледнете ги нашите големина на табелата внимателно пред да го купат; купи согласно на сликата со големина на табелата.Боја : Црна | Големина : X-Large.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата