.

.

MyGift Модерна Месинг-Тон Метал Ѕид Простор за Заштеда на енергија Накит Организатор Ѓердан Ги Куките со Изгорена Дрвна Галантерија Полица

MyGift Модерна Месинг-Тон Метал Ѕид Простор за Заштеда на енергија Накит Организатор Ѓердан Ги Куките со Изгорена

DEN 631.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

7 D; Куки - 1.2 D; Полица - 1.7 D (во инчи).Одлично за бесење на вашиот ѓердани, бразлетни или обетки видливи, овој ѕид-монтирани накит носителот може да се задржи вашата колекција накит ефикасно организирана во вашата соба, продавница или бутик.Ѕидот монтирани накит полица нуди елегантен начин да се прикаже вашиот накит колекција со гордост.Тоа лесно може да се инсталира на повеќето ѕидни површини со соодветен хардвер.Неговата метална жица задниот панел е совршен за клипинг фотографии, забелешки или лични илустрации.Обезбедува вкупно 10 топка-ограничени куки за бесење ѓердани и нараквици на широк спектар на должини и стилови; задниот панел обезбедува простор за бесење фотографии, писма, разгледници или белешки со клипови **Накит не се вклучени**.Неговата метална жица задниот панел е совршен за клипинг фотографии, забелешки или лични илустрации.Дното изгорени цврсто дрво полица совршен за чување на прстени, обетки, козметика, парфеми, лак и други модни додатоци.Тоа лесно може да се инсталира на повеќето ѕидни површини со соодветен хардвер.Единствена изгорена дрвна со месинг тон жица панел надополнува рустик и современи тематските decors, и додава еден допир на шармантна селски акцент на вашиот дом.6 W; Задниот панел - 9.Ѕидот монтирани накит полица нуди елегантен начин да се прикаже вашиот накит колекција со гордост.Одлично за бесење на вашиот ѓердани, бразлетни или обетки видливи, овој ѕид-монтирани накит носителот може да се задржи вашата колекција накит ефикасно организирана во вашата соба, продавница или бутик.Единствена изгорена дрвна со месинг тон жица панел надополнува рустик и современи тематските decors, и додава еден допир на шармантна селски акцент на вашиот дом.Лесно е да се обезбеди врз рамни ѕидни површини со соодветниот хардвер монтажа (Монтирање на хардвер не се вклучени); комбинација на елегантни месинг тон метал и шармантна изгорена дрвна додава впечатливи декоративни акцент секој дом или комерцијални амбиент.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата