.

.

BOSHCRAFT Пескарење Дискови, 80 Ронки 5 Инчен 8 Дупки Кука и Јамка Пескарење Диск Орбитал Sandpaper 30 Пакети за Машини за Металугрија Случаен Орбитал SanderPlaster Насликани Лакиран

BOSHCRAFT Пескарење Дискови, 80 Ронки 5 Инчен 8 Дупки Кука и Јамка Пескарење Диск Орбитал Sandpaper 30 Пакети за

DEN 167.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

[120 Ронки Пескарење Диск] : 30 Компјутери 120 ронки орбитал сандер влошки се исполнат за општа намена полирање и добра почетна точка, оди coarser или пофини како што се бара.Отстранување на пескарење гребнатини создадена од страна на крупен чакал пескарење. [No-затнување Слој] Премиум Алуминиум оксид зрно со дополнителни анти-затнување слој кој ја подобрува продуктивноста, и максимална долговечност & долготрајна издржливост. [Силна Лепила и Не се лизга] Двојно лепила од други обични 5 инчен пескарење пршлен, лесен за, не се лизга, и практично да го замени.Фирма кука и јамка, поддржан од sandpaper произведуваат совршен полирање ефекти. [Прашина и Издржливи] 5 пескарење диск кука и јамка подобрување на анти-затнување и прашина екстракција.Понуди подобро за завршувањето на површината, тоа може да се избегне затнување на вашиот орбитал сандер.Добра отпорност на триење е многу издржливи и анти-статички да ги максимизирате перформансите на пескарење хартија. [Широка примена] Идеален за брусење на Дрво, гипс, фарбање површини, лакирани површини, спојници, fiberglass, итн.Одговара на вашиот алат,Црно-Декер, De Walt, Bosch, Makita, Фесто, ПОРТЕР-КАБЕЛ, AEG,итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата