.

.

УВ-5R BF-F8HP Полначот Повеќе USB Кабелот на Полначот со Индикатор за Светло за двонасочна Радио УВ-5R Серија СМ-5R BF-F8HP Плус од Tenway

УВ-5R BF-F8HP Полначот Повеќе USB Кабелот на Полначот со Индикатор за Светло за двонасочна Радио УВ-5R Серија СМ-5R

DEN 383.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Компатибилен Радио Модел : УВ-5 R, УВ-5 R+, УВ-5 RA, УВ-5 RB, УВ-5 RC, УВ-5 RD, УВ-5 RE, УВ-5 RE+, УВ-5 RG, УВ-6 R, BF-F8. Текст : DC10 V(кратен апарат) Излезен напон : DC 9~10 V.Излез : наизменична СТРУЈА 8.4 V 500m Ah.Пакет содржи : 1 x Радио Батерија Полнач Десктоп;1 x USB конектор за Кабел.Спецификации Li-ion Радио Батерија Полнач 100v-240v за UV5 R Bao Feng УВ-5 R/UV-5 RA 1.Напон на Текст : 100v-240v 2.2 pin рамни или околу приклучокот Li-ion Радио Батерија Полнач 100v-240v за UV5 R Bao Feng УВ-5 R/UV-5 RA Задолжен : Li-ion батерија Текст : AC 11 V Излез : наизменична СТРУЈА 8.4 V 500m Ah ПСУ текст : : 100~240 VAC Одговара за BAOFENG УВ-5 R/UV-5 RA/UV-5 RB/UV-5 RC/UV-5 RD/UV-5 RE/UV-5 RE ПЛУС.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата