.

.

Секој Човек Џек Mens Sculpting Surf Гел - се Постигне Меки, Допирни Коса со Средна Чекање и Природни Заврши - Не-Мрсна, За Сите Типови Коса, Мирис Слободно - 6-унца - 1 Шише

Секој Човек Џек Mens Sculpting Surf Гел - се Постигне Меки, Допирни Коса со Средна Чекање и Природни Заврши - Не-Мрсна,

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ПРИРОДНО-ИЗВЕДЕН СОСТОЈКИ : Растителна основа состојки што знае (и може да се чита) како алое вера, витамин Б5, витамин Е, и phenoxyethanol; со гордост бесплатно на parabens, phthalates, штетни хемикалии и бои; вегетаријанска формула.ОТВОРЕНО ИНСПИРИРАН МИРИСИ : Мирис-слободен формулација; идеален за сите коса и типови на кожа.НАПРАВЕН ЗА луѓето КАКО ВАС : Специјално формулиран за да хидрат коса и смирување на скалпот со корисни витамини; за активни момци кои попрво би да биде на отворено, нема гужва, чиста чешлање производи кои работат.УВЕРЕНИЕ СУРОВОСТ-СЛОБОДНО : од Страна на Луѓето за Етички Третман на Животните, Организација (КАРТАТА е) и никогаш не се тестираат врз животни; апсолутно тестирани на викенд воини.ОДГОВОРНО НАПРАВЕНИ ВО САД : Сан Франциско роден, одржливо направен, произведен во САД.Сакате да ја задржите вашата тенка коса од губење на формата и паѓа станот?Нашето Адвокатско Sculpting Спреј Гел со Алое Вера е добра работа за да се доврши на вашата коса рутински за да се постигне долготраен задржете.Бран збогум на надмоќна мирис, влажни stickiness, и беспомошна криза на основните коса гел— со нашата коса текстура спреј, можете удобно стил на вашата коса било кој начин ќе желба додека постигнување на мека, допирни се заклучува.Нашите вегетаријанска стил гел формулата е збогатена со алое вера, витамин Б5 и витамин Е за да обезбеди супер хидратација и скалпот-благотворно добрина.Спреј еднакво на влажна коса, работа преку со чешел, четка, или рацете, и стил како што е потребно за еден медиум се одржи и мирис-слободен формула што функционира за повеќето типови коса—дури и на youngins.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата