.

.

Издржливи Шише за Вода Ракав,Гас Цилиндри Торба,Шише за Вода Држачот за Одење,Гас Канистер Маска,Пешачење Шише за Вода Покрие Заштитник

Издржливи Шише за Вода Ракав,Гас Цилиндри Торба,Шише за Вода Држачот за Одење,Гас Канистер Маска,Пешачење Шише

DEN 218.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Тоа ќе се заштити површината на вашиот литургија од гребнатини, гребнатини, или да се стиска.Сите мажи, жени, возрасни и деца може да се најде добар употреба во ова шише за вода торба.Тоа е идеален за активности на отворено (како што се делови, одење, трчање, фитнес, велосипедизам, шопинг), кампување, патување, и др., како и за секојдневна употреба.Модерен, практични, мултифункционални дизајн, удобно да се носат.Ова е исто така добра идеја за подароци/подароци за вашите најблиски.Пакување Листа : 1 X Гас Канистер Капак (САМО Маска Вклучени).Боја : Светло Маскирна, Темно Camouflage Product големина : 99mm * 65mm * 65mm/3.90*2.56*2.56"Пакување Листа : 1 X Гас Канистер Капак (САМО Маска се Вклучени) Примена : применливи за 6.5*9.9 cm гас canisters Material : 1000 D еластична Оксфорд cloth Note : 1. Таму може да биде мала големина отстапувања поради прирачник за мерење, различни мерни методи и алатки.2. Сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, бидејќи на различни фотографирањето светлина, агол на екранот и мониторот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата