.

.

Вистински Брат LC101 (LC-101) Боја (Б.к/C/M/Y) Мастило Патрон 5-Pack (2xLC101BK, LC101C, LC101M, LC101Y) за Брат MFCJ470DW MFCJ475DW MFCJ650DW MFCJ870DW MFCJ875DW

Вистински Брат LC101 (LC-101) Боја (Б.к/C/M/Y) Мастило Патрон 5-Pack (2xLC101BK, LC101C, LC101M, LC101Y) за Брат

DEN 1343.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Касети : LC101 BK (2), LC101 C, LC101 M, LC101 Y.Боја : Црна/Синозелена/Магента/Жолта.Тип : ОЕМ.Печатачи : Брат МФ-CJ470 DW, MFC-J475 DW, MFC-J650 DW, MFC-J870 DW, MFC-J875 DW.Секој Кертриџ има принос од 300 квалитет страници.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата