.

.

Светла Започнува Лиценца за Лига Teether

Светла Започнува Лиценца за Лига Teether

DEN 215.04

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Безбедно за лиценциран droolers на возраст од 3 до 36 месеци.Овие пластика копчиња понуда бебе на различни облици и текстури за да гриза на.Одлично за teething малку оние кои уживаат во slobbering на цврста површина—ова не е мека teether.Лесен и лесно за малку раце да се сфати и задржете, бришејќи бебе лига надвор од издржлива пластика е лесно со влажна крпа и благ сапун.Земете вашата забава во бегство, со прикачување овие копчиња за да Светли Започнува Забава Линкови.Опис на производот Светла Започнува Лиценца за Лига Teether Бренд Приказна Со Светли Започнува П. кога('A').извршување(function(A) { A. на('а : проширувач : toggle_description : за да се префрлате : колапс', функција(податоци) { прозорец.скролувајте(0, податоци.проширувач.$проширувач[0].offset Top-100); }); }); Од Производителот на Вашето бебе веќе заработил неговата лиценца за лига, сега само да го предаде на оние Клучеви.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата