.

.

Мермер Дрво Стои Хартиена Крпа Носителот Кујната Countertop Оркестарот Додатоци

Мермер Дрво Стои Хартиена Крпа Носителот Кујната Countertop Оркестарот Додатоци

DEN 870.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ВКУПНАТА ГОЛЕМИНА - 7 Инчи Долго, 7 Инчен Широк, 13.5 Инчен Висока.ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ - Направена од Високо Квалитетен Мермер И Дрво За Години На Одржување Слободни Екранот.ФУНКЦИОНАЛЕН ЕНТЕРИЕР - Додадете Некои Стил На Вашата Кујна, Додека Сеуште Се Корисни.БРЗ СОБРАНИЕТО - Dowel Завртки Безбедно Во Основа Без Алатки Потребни.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК За Себе Или за Пријатели И Семејство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата