.

.

3pcs домашно Милениче Мачка Чаши Нерѓосувачки Челик Мала Мачка Чаши Куче Чаши со Гумена База Не се Лизга Кутре Јадење Чинии за Храна и Вода База Лесно да се Чисти Прек

3pcs домашно Милениче Мачка Чаши Нерѓосувачки Челик Мала Мачка Чаши Куче Чаши со Гумена База Не се Лизга Кутре

DEN 215.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : Високо квалитетен материјал на ова домашно милениче сад го прави да се чувствува отпорни, да се загрози доказ и не-токсични за вашите миленици.Издржливи : нерѓосувачки челик материјал се осигурува дека мачката сад може да ја користите за долго време и не е лесно да ' рѓа Погоден За Влажно/Сува Храна И Вода.Пропадна доказ : На дното на мачка чаши има гумени прстен спречува лизгање кога вашите домашни миленици се јаде.Лесен За Чистење : Само Исплакнете Го Во Чиста Вода Или Нежно Чистење Со Мека Крпа.Не Чистење Тешко Од Надвор Да Се Избегне Боја Доаѓа Надвор.тоа е погодно за вас. 2 ПАРЧИЊА Миленици Чаши портокал виолетова Жив Боја го Стимулира Вашите Миленици' Апетитот И Ги Прави да Уживаат Во Вечерата Повеќе.Боја : 2 ПАРЧИЊА.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата